')); replace2=replace.replace(new RegExp('form','gim'),'div'); document.getElementById(Id_Skinak_Comment).innerHTML='
'; } } xmlhttp.open("GET",'http://www.pgsport.ir/post/comment/'+CommentID,true); xmlhttp.send(); } function SM(strCode) {document.getElementById ('tex').value +=strCode;}

sharj

سه شنبه 09 خرداد 1402

اخبار و قیمت روز سکه و ارز در ایران و جهان

درباره ما
ورزشی کلیپ اخبار ،عكس، دانلود مقاله ورزشي - رزمي
آرم باشگاه فرهنگی ورزشی خلیج فارس کچوییه یک نشان ثبت شده است و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد
امکانات جانبی
این صفحه را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذاری:
این صفحه را به اشتراک بگذارید


SEO Reports for pgsport.ir
پيشنهاد وي‍‍‍ژه باشگاه آنلاين خليج فارس
جستجوگر پیشرفته سایتدستگاه بدنسازی و تناسب اندام همه کاره ریووفلکس اکستریم
اخبار و قیمت روز سکه و ارز در ایران و جهان

نوسان سكه و مقاومت دلار در بازار

اخبار و قیمت روز سکه و ارز در ایران و جهان

روز گذشته مقاومت دلار در سطح 3100 تومان باعث شد تا قیمت آن بر تابلوها در ادامه ساعات فعالیت بازار از این سطح پایین تر نیاید. با این حال افت موقت قیمت آن به 3080 تومان در ساعات ابتدایی بازار و افزایش 30 تومانی شتابان بهای آن نشان داد که دارندگان دلار ریزش قیمت از سطح 3100 تومان را به معنی شکست قریب الوقوع آن به زیر 3000 تومان می دانند؛ بنابراين بر نرخ 3100 تومان پافشاری کردند. در بازار اما با وجود ثبات قیمت جهانی طلا در سطح 1297 دلار، بهای سکه با 35 هزار تومان کاهش تا 1 میلیون و 10هزار تومان هم افت کرد.

گروه بازار پول - انتظار برای افت بیشتر قیمت ها در بازار ارز و سکه همچنان به قوت خود باقی است و رقم های تازه برای دلار و سکه بر تابلوها شکل می گیرد.دیروز هم بازار شاهد کاهش بیشتر قیمت سکه بود، اما سطح 3100 تومان همچنان بر تابلوها مانع ریزش قیمت نهایی دلار شد. اگرچه قیمت ها از این سطح نیز در ابتدای بازار پایین تر آمده بود، اما نرخ 3080 تومانی زیاد دوام نداشت و دوباره از 3100 تومان بالاتر ایستاد.در این روزها فضای دیپلماتیک آبستن اتفاقاتی است. در روزهای اخیر کنگره آمریکا لایحه تحریم های بیشتر ایران را در مسیر کاخ سفید متوقف کرده و تا برگزاری مراسم تحلیف حسن روحانی و یک ماه بعد از آن نیز که پیش بینی شده دور تازه ای از مذاکرات بین ایران و غرب آغاز شود، این لایحه به تعویق افتاده است. در واقع به نوعی به دولت آینده ایران مهلت داده شده تا با رویکردی تازه وارد مذاکرات شود. کارشناسان معتقدند: اینجاست که دولت جدید باید ابتکار عمل را در دست بگیرد و فضای تازه ای را برای به خاتمه رساندن این پرونده ایجاد کند. انتخاب روحانی در عرصه بین المللی باعث شده تا جک استراو وزیر خارجه اسبق انگلیس و طرف مذاکره سال های 2003 روحانی مشتاق آمدن به ایران برای شرکت در مراسم تحلیف شود.بیش از 130 نماینده مردم آمریکا نیز از رییس جمهور این کشور خواسته اند تا در برابر ایران نرمش بیشتری به خرج داده و مسیر دیپلماتیک را هموارتر کند. از این رو شرایط تازه ای در راه است و بازار از روحانی و دولت او انتظار فضای بهتری برای کسب و کار و آرامش سیاسی دارد.علاوه براین خوش بینی ها، بازار ارز به شدت با افت تقاضا روبه رو است که بخشی از آن به خاطر انتظار برای خط و خطوط جدید تجاری در دولت آینده است و برخی نیز به خاطر افت ثبت سفارش کالا. در این میان دلاری بین طرف های تجاری ایران رد و بدل نمی شود و خرید از طرف خارجی که عمدتا هند و چین هستند، به صورت تهاتر کالا به جای وجوه نفت است. در بخش های خرد تجاری نیز البته صرافان در این روزها با مشتریان اندک حواله های ارزی روبه رو هستند که میزان آنها قابل مقایسه با سال ها و حتی ماه های سال قبل نیز نیست. مضاف بر اینها افزایش عرضه ارز هم خود نازل قیمت ها است. از این رو با بازاری روبه رو هستیم که حداقل تقاضای تجاری متوجه آن است و می رود تا تراز تجاری کشور نیز از این رهگذر مثبت شود.دیروز اما در کف بازار هیجان قیمت ها بیشتر بود و دامن زدن به برخی موارد البته امکان خرید در کف قیمت در ساعات اول را فراهم می آورد تا در ساعات بعد سودی حاصل شود. همچنانکه در این روزها قیمت های ساعات اول بازار کمتر از قیمت های ساعات میانی روز است و درپایان معاملات هم قیمت دوباره به پایه اول بازمی گردد.دیروز یورو نیز در بازار 4100 تومان فروخته شد که نسبت به روز شنبه تقریبا تفاوتی نداشت و مرز 4100 تومان نیز برای آن سطحی مقاومتی بود.در بازار سکه، اما در این روزها که ارزش طلای موجود در سکه از 950 هزار تومان هم کمتر شده، بهاي آن بر تابلوها ناگزير به سمت پايين تر حرکت می کند. دیروز نرخ یک میلیون و 10 هزار تومانی برای سکه طرح جدید اعلام شد که نسبت به روز شنبه 35 هزار تومان افت داشت. نیم سکه و ربع سکه نیز به 560 هزار تومان و 360 هزار تومان رسیدند که قیمت آن ها نسبت به روز شنبه هر یک 10 هزار تومان کاهش ثبت کرد. در بازار بهای هر گرم طلای 18 عیار خام با تقریبا 400 تومان کاهش تا 98 هزار و 450 تومان کاهش یافت.

کاهش 26 درصدی قیمت سکه در 4 ماه

ريیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر با اعلام آخرین آمارها از وضعیت بازار سکه و طلا، از کاهش 295 هزار تومانی قیمت سکه در 36 روز گذشته خبرداد و با بیان اینکه در 4 ماه اخیر قیمت سکه 26 درصد کاهش یافته است، گفت: در حال حاضر قیمت سکه به پايین ترین حد خود در 10 ماه گذشته رسیده است.محمد کشتی آرای در گفت وگو با مهر با اعلام دلایل کاهش قیمت سکه و طلا در بازار گفت: یکی از عوامل مهم تاثیرگذار بر قیمت سکه و طلا در بازار داخلی، قیمت ارز است که طی دو روز گذشته با کاهش مواجه شده است؛ بنابراین، تاثیر خود را بر کاهش قیمت سکه و طلا گذاشته است.

ارزش پول ملی بالا رفت

ريیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر با اشاره به اینکه در حال حاضر عرضه بیش از تقاضا است، افزود: تعداد فروشندگان در بازار بیش از خریداران است و در عین حال نقدینگی در بازار کم است، همین عوامل باعث تقویت ارزش پول ملی شده که در نهایت منجر به کاهش قیمت ارز و کاهش تقاضا برای خرید سکه و طلا شده است.وی با بیان اینکه طی 36 روز گذشته کاهش پی در پی قیمت سکه و طلا انگیزه سرمایه گذاری در آنها را از بین برده است، تصریح کرد: مردم زمانی پول خود را برای حفظ ارزش به سکه، طلا و ارز تبدیل می کردند، اما هم اکنون با توجه به اینکه ارزش پول ملی بالا رفته است، کاهش سرمایه گذاری در این بخش ها را شاهد هستیم.وی در پاسخ به این سوال که آیا نزدیک شدن به زمان تغییر دولت، تاثیری بر کاهش قیمت ها داشته است یا خیر؟ عنوان کرد: نحوه برگزاری انتخابات به گونه ای بود که منجر به افزایش و بالا رفتن اقتدار سیاسی کشور شد و همین امر باعث افزایش ارزش پول ملی نیز شده است.

جدیدترین آمارها از قیمت سکه و طلا

ريیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر گفت:

جدیدترین و آخرین آمارها و بررسی ها نشان می دهد که طی 36 روز گذشته قیمت سکه به طور متوسط 295 هزار تومان کاهش یافته است، همچنین قیمت هر گرم طلای 18 عیار در این مدت با کاهش 24 هزار و 500 تومانی مواجه شد.وی افزود: در حال حاضر کاهش قیمت سکه به پايین ترین حد خود طی 10 ماه گذشته رسیده است. بر اساس آمارها قیمت سکه در ابتدای سال جاری یک میلیون و 390 هزار تومان بود که در مقایسه با قیمت فعلی 26 درصد کاهش یافته است؛ یعنی قیمت سکه طی 4 ماه از ابتدای سال جاری تاکنون 26 درصد کاهش یافت، این در حالی است که قیمت جهانی طلا در این مدت 19 درصد کاهش داشته است.وی گفت: قصد مردم از خرید سکه و طلا و ارز کسب سود است، اما حال مشاهده می کنند که با خرید آنها زیان می بینند؛ بنابراین دیگر سکه و طلا را نزد خود نگه نمی دارند.وی با تاکید بر اینکه نمی توان وضعیت آینده بازار سکه و طلا را پیش بینی کرد، گفت: حتی چند روز پیش، پیش بینی نمی شد که قیمت سکه تا این حد کاهش یابد و به حدود یک میلیون تومان برسد، به هر حال مسائل سیاسی و اقتصادی که همگی بر قیمت ها تاثیر دارد، قابل پیش بینی نیست. بهای طلا در سطح 1297 دلار بسته مانده است . اگرچه انتظار برای افزایش بیشتر آن از امروز در نظرسنجی ها به قوت بیشتری نسبت به هفته های قبل مشهود است.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

آموزش کامل تمام فرم های تکواندو -یک تا هفده

آموزش کامل تمام فرم های تکواندو 


  آموزش چهار طرفه تمامی فرم ها و اصطلاحات تکواندو یک تا هفده تگوک ها  پومسه ها
 

آموزش کامل تمام فرم های تکواندو -فرم 1 تا 17

 

  همراه با اجرای پومسه قهرمانان برتر ایرانی و کره ای در مسابقات مختلف جهانی


آموزش كامل  همراه با تلفظ اصطلاحات

فرم يك تا هفده

همراه با گارانتی تعویض  محصول


ادامه توضیحات و لینک های خرید کلیک کنید

بنر باشگاه خلیج فارس

باشگاه آنلاین خلیج فارس

آمار
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 478
کل نظرات کل نظرات : 323
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 3
تعداد اعضا تعداد اعضا : 350

آمار بازدیدآمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 549
بازدید دیروز بازدید دیروز : 730
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 8
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 33
بازدید کلی بازدید کلی : 9,611,572

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 44.200.112.172
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
ورود کاربران

رمز عبور را فراموش کردم ؟
عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
خبرنامه
براي اطلاع از آپيدت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود

پربازدیدترین مطالب:
 بازدید : 187163 افزایش قد و رشد مناسب - راه های افزایش قد به روش طبیعی
 بازدید : 139459 روش شش تکه کردن عضلات شکم
 بازدید : 54527 دانلود کلیپ دیدنی از صحنه های فوق العاده پارکور
 بازدید : 54225 بهترین ورزش برای دعوا در خیابان و دفاع از خود چیه؟
 بازدید : 52791 دانلود کلیپ تمرینات تیم ملی تکواندو (کیوروگی)
 بازدید : 50039 عکس های جالب تمرین ضربات پای کلاسیک استاد کانگ با هادی ساعی جدید
 بازدید : 47123 آموزش تصویری و فلسفه فرم های تکواندو - فرم یک تگوک ایل جانگ
 بازدید : 43217 دانلود کلیپ حرکات آکروباتیک و زیبای ژیمناستیک - توسط یک نونهال
 بازدید : 42407 بهداشت دهان و دندان
 بازدید : 42369 مضرات نوشدن آب زیاد، 8 لیوان در روز
 بازدید : 40217 استاندارد های کثیف -در پی شکایت وزارت بهداشت از استاد حسین خیر اندیش
 بازدید : 39909 عکس -ضربات پا در تکواندو
 بازدید : 34329 اين روغن چربي هاي شما را آب مي كند!
 بازدید : 33501 چگونه قدرت وسرعت خودرا به طور همزمان در ورزش افزایش دهیم؟
 بازدید : 32287 29 نکته کاربردی برای میارزین تکواندو
 بازدید : 27843 زیباترین ضربات در هنر های رزمی - تکواندو - عکس
 بازدید : 27569 دوازده اثر مثبت و شگفت انگیز ماساژ!
 بازدید : 26061 سخنان حکیمانه حضرت روح الله در مورد ورزش و فواید آن
 بازدید : 25837 کلیپ حرکات زیبای تکواندو
 بازدید : 25563 دانلود کلیپ صحنه های زیبای انتخابی تیم ملی تکواندو
آخرین مطالب:
تاریخ : جمعه 03 تیر 1390 آخرین خبرها و مطالب ویژه
تاریخ : جمعه 03 بهمن 1399 به نام لاغری، به کام مرگ - داروهای لاغری
تاریخ : جمعه 28 خرداد 1395 کانال تلگرام فروشگاه تخصصی ورزش و سلامت - اکشن شاپ
تاریخ : دوشنبه 26 بهمن 1394 جلوگیری از پیری زودرس - علت های زود پیر شدن و راز جوانی
تاریخ : پنجشنبه 24 دی 1394 مصاحه ابراهیم ابن علیان با روزنامه خبر ورزشی
تاریخ : پنجشنبه 12 آذر 1394 آموزش ماساژ بازتابی کف دست و پا +عکس
تاریخ : پنجشنبه 12 آذر 1394 ماساژ ضرورت است، نه تجمل
تاریخ : شنبه 30 آبان 1394 مصاحبه عبادی مدیر باشگاه خلیج فارس در روزنامه خبر ورزشی
تاریخ : یکشنبه 14 دی 1393 مطلب مهم راجع به چای سبز
تاریخ : چهارشنبه 10 دی 1393 آشنایی با طبع مواد غذایی
تاریخ : یکشنبه 07 دی 1393 آشنایی با روغن ها
تاریخ : شنبه 01 آذر 1393 بهداشت دهان و دندان
تاریخ : سه شنبه 04 شهریور 1393 نتایج مسابقات جهانی تکواندو هان مادانگ -کره جنوبی
تاریخ : یکشنبه 26 مرداد 1393 نتایج مسابقات تکواندو هان مادانگ قهرمانی استان آقایان
تاریخ : شنبه 25 مرداد 1393 ورزش و سلامتی /جلوگیری از درد گردن و شانه با ورزش کوتاه
تاریخ : پنجشنبه 29 خرداد 1393 نتایج نهمین دوره مسابقات قهرمانی آزاد هان مادانگ و قهرمانی تیم لنجان در پومسه ابداعی و تیم نمایش
تاریخ : سه شنبه 06 خرداد 1393 ایران قهرمان سومین دوره مسابقات پومسه قهرمانی آسیا
تاریخ : سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 قرار دادهای میلیاردی فوتبال و پرداخت نکردن چندرغاز حقوق کشتی گیران
تاریخ : جمعه 19 اردیبهشت 1393 آموزش آمادگی برای مبارزه - آناتومی رزمی کار
تاریخ : پنجشنبه 18 اردیبهشت 1393 6 حرکت مهم در مبارزه