')); replace2=replace.replace(new RegExp('form','gim'),'div'); document.getElementById(Id_Skinak_Comment).innerHTML='
'; } } xmlhttp.open("GET",'http://www.pgsport.ir/post/comment/'+CommentID,true); xmlhttp.send(); } function SM(strCode) {document.getElementById ('tex').value +=strCode;}

sharj

پنجشنبه 10 آذر 1401

نتایج مسابقات تکواندو هان مادانگ قهرمانی استان آقایان

درباره ما
ورزشی کلیپ اخبار ،عكس، دانلود مقاله ورزشي - رزمي
آرم باشگاه فرهنگی ورزشی خلیج فارس کچوییه یک نشان ثبت شده است و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد
امکانات جانبی
این صفحه را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذاری:
این صفحه را به اشتراک بگذارید


SEO Reports for pgsport.ir
پيشنهاد وي‍‍‍ژه باشگاه آنلاين خليج فارس
جستجوگر پیشرفته سایت



دستگاه بدنسازی و تناسب اندام همه کاره ریووفلکس اکستریم

 

 

 

 

 

 

 

 

نتایج کامل :

 

نام آیتم مسابقات

رده سنی

نام تیم

نام ورزشگار

عنوان بدست آمده

 

 

 

 

 

 

 

تیم نمایش

 

 

 

 

 

 

 

بالای 9سال

 

 

 

 

 

 

 

مقاومت چرمهین

سجاد عباسی

 

 

 

اول

 

 

علی ابراهیمی

محمد عطائی

محمد حسین آرام

بهنام عطائئ

مصطفی  رحیمی

ابوالفضل یوسفی

صادق تکاور

محمدحسین مددی

علی جعفری

محمد علی عطائئ

 

 

 

 

تیم نمایش

 

 

 

 

بالای 9سال

 

 

 

 

جوانان ایران زمین

محمد امین سلیمیان

 

 

    

مقام دوم

حسین غلامی

محمد هادی سنچولی

امیر حسین اسماعیلی

محمدرضا کیوانفر

پوریا رحیمی

حامد کوهی

ابوالفضل زارعی

پوریا مرادپور

حامد طاهرزاده

محمد حسین قادری

 

 

 

 

 

پومسه ابداعی

 

 

 

 

 

بالای 9سال

 

ایران زمین الف

محمد سهرابی

 

 

مقام سوم

علی لیموچی

محمد رسول براتی

 

پردیس

احمد رضا قریشی

مهدی تیغران

محمد قاسمی

 

مقاومت چرمهین

سجاد عباسی

علی ابراهیمی

محمد عطائئ

 

نام آیتم مسابقات

رده سنی

نام تیم

نام ورزشگار

عنوان بدست آمده

 

 

پومسه استاندارد

 

 

10تا12 سال

باشگاه فرهنگی ورزشی بنیاد

محمد قاسمی

اول

شایان جمالی

مهدی مرادی

آموزش وپرورش نجف آباد

ضیاء مختاری

دوم

اشکان مقدسی

عرفان بهارلوئی

 

 

پومسه استاندارد

 

 

16 تا 18

باشگاه فرهنگی ورزشی بنیاد

علی صفاری

اول

مصطفی جمالی

حسین اسحاقیان

آموزش وپرورش نجف آباد

علی مرادی

دوم

افشین رحیمی

علیرضا حمزه زاده

 

موم دولیو

 

7تا12سال

ایران زمین

پوریا رحیمی

اول

پردیس

پوریا مرادی پور

دوم

آموزش وپرورش نجف آباد

محمدعلی  صادقی

سوم

 

13 تا 15سال

گلها

سامان نجفی

اول

ایران زمین

محمد ذبیحیان

دوم

بنیاد فلاورجان

مصطفی جمالی

سوم

 

 

 

نوپی چاگی

7تا12سال

نجف آباد

ضیاء مختاری

اول

امید ایران

مسعود فتحی

دوم

نجف آباد

اشکان مقدسی

سوم

13تا15سال

مقاومت چرمهین

سجاد عباسی

ائل

نجف آباد

حسین اسحاقیان

دوم

نجف آباد

محمد مرادی

سوم

16تا18 سال

تیران

علی مظاهری

اول

مقاومت چرمهین

بهنام عطائی

دوم

فلاورجان

احسان انصاری

سوم

بالای 19 سال

تیران

علیرضا امینی

اول

گلها

امیر حسین طالبی

دوم

ایران زمین

مسعود جلالی

سوم

 

جوموک

 

بالای19سال

ورنامخواست

محمد قاسمی

اول

گلها

رسول علیمرادی

دوم

تیران

علی اصغر ملکی

سوم

 

نام آیتم مسابقات

رده سنی

نام تیم

نام ورزشگار

عنوان بدست آمده

 

 

تیو یوپ چاگی

 

7تا12 سال

نجف آباد

ضیاء مختاری

اول

مقاومت چرمهین

محمد علی عطائئ

دوم

مقاومت چرمهین

علی ابراهیمی

سوم

 

13تا15سال

ایران زمین

محمد حسین ذبیحیان

اول

گلها

سامان نجفی

دوم

ایران زمین

احمدرضا قریشی

سوم

 

16تا18سال

ایران زمین

محمد امین سلیمیان

اول

تیران

رسول شیرازی

دوم

نجف آباد

افشین رحیمی

سوم

 

نام شهرستانها

لنجان

کاشان

نجف آباد

تیران

اصفهان

فلاورجان

تعداد شرکت کننده

   84 نفر

آیتمها

نوپی چاگی

مومو دولیو

تیو یوپ چاگی

پومسه تیم نمایش

پومسه

سونال

جوموک

 

 





امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 2

مطالب مرتبط
بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

آموزش